radim hanousek and his concerts, gigs, schedule, calender



02.03.2023 Leitnerka, Brno +Dust in the Groove
01.03.2023 D29, Pardubice +Dust in the Groove

27.02.2023 Besední dům, Brno +BCO
18.02.2023 Brno +New Time Orchestra
11.02.2023 Olomouc +New Time Orchestra
09.02.2023 FreeForms Just Music, Kip. Kunst im Prückel, Vienna
08.02.2023 Freeforms, Ponava, Brno
07.02.2023 Tvrz, Volyně +NOCZ
06.02.2023 Akropolis, Praha +NOCZ
05.02.2023 Terén, CED, Brno +NOCZ, Tomáš Vtípil
04.02.2023 Jančovka, Kyjov +NOCZ

21.01.2023 Sedlnice +Meteor z Prahy
20.01.2023 vernisáž Mila Vašíčková, VÚVL, Brno
12.01.2023 FreeForms Just Music, Kip. Kunst im Prückel, Vienna
11.01.2023 FreeForms, Ponava, Brno
05.01.2023 Kostel svatých Cyrila a Metoděje Pustkovec, Ostrava +New Time Orchestra

26.12.-30.12.2022 FreeForms, Heiligenkreuz
14.12.2022 FreeForms, Ponava, Brno
11.12.2022 Husa na provázku, Brno +Cotatcha Orchestra
10.12.2022 Kyjov +Cotatcha Orchestra
05.12.2022 JAMU Brno +Michael Fischer, Radost Ensemble
04.12.2022 KUMST, Brno +Michael Fischer, Dust in the Groove

29.11.2022 workshop Malujeme hudbu, ZŠ Merhautova, Brno
18.11.2022 Besední dům Brno, nahrávání s Filharmonií Brno
17.11.2022 104 let 104 piv, Pivo a syn, Brno +Divergent Connections Orchestra
16.11.2022 FreeForms, Ponava, Brno
16.11.2022 Kalvárie, DNO, Brno
15.11.2022 Kalvárie, DNO, Brno
14.11.2022 Kalvárie, DNO, Brno
13.11.2022 Kalvárie, DNO, Brno
13.11.2022 Festival IMMEDIATUS O., Klub Leitnerova, Brno
12.11.2022 Kalvárie, DNO, Brno
11.11.2022 Festival IMMEDIATUS O., Klub Leitnerova, Brno
11.11.2022 Rozlučka se svobodou, Brno +Mikroopery
10.11.2022 Kalvárie, DNO, Brno
10.11.2022 Rozlučka se svobodou, Brno +Mikroopery
05.11.2022 Kvasice sólo

27.10.-30.10.2022 Festival DreiKlangTage - Patterns of Light, Zug (Ch)
22.10.2022 Heiligenkreuz +Martin Opršál, Yoram Rosilio
21.10.2022 Vienna +Martin Opršál, Yoram Rosilio
20.10.2022 Opava +Martin Opršál, Yoram Rosilio
19.10.2022 Ostrava +Martin Opršál, Yoram Rosilio
12.10.2022 Just Music, Café Ponava, Brno
10.10.2022 vernisáž Tom Lorenc, Skleněná louka, Brno
09.10.2022 Divadlo Husa na Provázku, Brno +Cotatcha Orchestra & Lenka Dusilová
07.10.2022 centrum, Brno +Mikroopery
06.10.2022 centrum, Brno +Mikroopery
02.10.2022 Semilasso, Brno +Meteor z Prahy

30.09.2022 Festival Melománia, Boskovice +Žaneta Vítová, Tomáš Vtípil
23.09.-25.09.2022 Chilli Jazz Congress - 50. Limmi festival, Heiligenkreuz
17.09.2022 Festival BEZMEZ(D), Velké Meziříčí +workshop Malujeme hudbu
15.09.2022 Just Music, Kip. Kunst im Prückel, Vienna
08.09.2022 Gauč, Blansko +NOCZ
07.09.2022 Café Ponava, Brno +NOCZ
06.09.2022 Malá scéna, Ústí nad Orlicí +NOCZ
05.09.2022 Jazzklub Havířov +NOCZ
04.09.2022 MULTIŽÁNROVÝ FESTIVAL ŽIDOVSKÉ KULTURY ŠTETL FEST, Děti dětí, Husa na provázku, Brno +Orbita

27.08.2022 Garage, Ostrava +Meteor z Prahy
20.08.2022 Vranová u Letovic +Meteor z Prahy
19.08.2022 Ponava Café, Brno +Martin Klapper, Martin Küchen, Jan Chalupa
09.08.2022 Galerie Věž, Frýdek Místek +Jana Vondrů
06.08.2022 České Budějovice +Cotatcha Orchestra

28.07.2022 Folkové prázdniny Náměšť nad Oslavou +David Vávra
22.07.2022 Colour Meeting Festival, Polička +Cotatcha Orchestra
17.07.2022 KRÁSNĚ I OŠKLIVĚ ZNÍT TANCEM, Místodržitelský palác, Brno +ImProART

26.06.2022 Děti dětí, Stodola, Židlochovice +Orbita
23.06.2022 Impro festival, Vienna +Claudia Cervenca, Yoram Rosillio
21.06.2022 Dům umění, Brno +Roberta Legros
15.06.2022 Jazzové nádvoří, Brno +Radost Ensemble
10.06.2022 Divadlo Archa, festival PMP, Praha +PMP Orchestra, Roscoe Mitchell
08.06.2022 Divadlo inspirace, Praha +PMP Ensemble, Dahinden-Hanousek-Opršál-Cremaschi-Ingvaldsen-Graham
07.06.2022 Kabinet múz, Brno +PMP Ensemble, Dahinden-Hanousek-Opršál-Cremaschi-Ingvaldsen-Graham
01.06.2022 Den dětí workshop, Ponava Brno +Anežka Nováková, Martin Opršál

30.05.2022 Music Lab Brno +JAMU ensemble
26.05.2022 synagoga Mikulov, sólo
19.05.2022 Botanická zahrada, Brno sólo
18.05.2022 narozeniny M. Formana, Praha +Meteor z Prahy
15.05.2022 Cabaret Des Péchés, Brno +Cotatcha Orchestra
13.05.2022 koncert pro Ukrajinu, Skleněná louka, Brno +Michaela Ondrašínová
11.05.2022 JAMU Brno +JAO
07.05.2022 Pohořelice +NTO

27.04.2022 Divadlo na Orlí, Brno +Radost Ensemble
27.04.2022 premiéra Reakce K, ČRo3 Vltava
24.04.2022 jeskyně Výpustek +BCO
21.04.2022 Gauč, Blansko +Graham, Szabó, Švejnar
01.04.2022 Mikulov +Meteor z Prahy

26.03.2022 Jazzinec, Trutnov +Cotatcha Orchestra
18.03.2022 Husa na provázku, Brno +Meteor z Prahy
17.03.2022 Ponava café, Brno +Drnek, Szabó
13.03.2022 Sonitus #49, Punctum, Praha +Roberta Legros Štěpánková
01.03.2022 re(Vize) knihoven 21. století, Moravská zemská knihovna, Brno
26.02.2022 Zašová +Meteor z Prahy
27.01.2022 Vitka, Husa na provázku, Brno
23.01.2022 Starý pivovar, Kroměříž +Milan Kašuba
22.01.2022 Frýdek Místek +Marian Friedl, Martin Kocián

19.12.2021 Kapr na provázku vol. II feat. Géraldyne Schnyder +Cotatcha Orchestra
16.12.2021 103 let 103 piv, Pivo a syn, Brno +Divergent Connections Orchestra
07.12.2021 D29, Pardubice +Szabó Hanousek Drnek
06.12.2021 Husův sbor, Botanická, Brno +Dust in the Groove
05.12.2021 Ponava, Brno +Pavel Zlámal, Jan Navrátil

27.11.2021 CREATIVEFEST, Lisabon (PT)
26.11.2021 CREATIVEFEST, Lisabon (PT)
25.11.2021 Hudební současnost, Plato Ostrava, Chata v jezerní kotlině (Chaloupka)
22.11.2021 Kaple Božího Těla, Olomouc +Dust in the Groove
19.-21.11.2021 Chilli Jazz Congress, Heiligenkreuz (A)
16.11.2021 Brno→Minsk 1941, Brno +Jana Francová, Tomáš Vtípil
15.11.2021 Dům umění, Brno premiere Synestetický týden for ensemble Contriology
12.11.2021 Alfred Schnittke: Faustovská kantáta, Janáčkovo divadlo, Brno +Filharmonie Brno, Iva Bittová
11.11.2021 Alfred Schnittke: Faustovská kantáta, Janáčkovo divadlo, Brno +Filharmonie Brno, Iva Bittová
04.11.2021 Třinec +NTO

31.10.2021 Cabaret des Péchés, Brno +Cotatcha Orchestra
26.10.2021 Reakce K, Káznice, Brno +Dust in the Groove
25.10.2021 Reakce K, Káznice, Brno +Dust in the Groove
24.10.2021 Reakce K, Káznice, Brno zvuková instalace
23.10.2021 Přerovský jazzový festival +Cotatcha Orchestra
22.10.2021 Echoraum, Vienna +Claudia Cervenca, Samuel Dühsler
21.10.2021 Ponava, Brno +Claudia Cervenca, Samuel Dühsler
20.10.2021 Stanica Zárečie, Žilina +Claudia Cervenca, Samuel Dühsler
18.10.2021 Gymnázium Matyáše Lercha, Brno hudební workshop
15.10.2021 festival Jazz Jam Cheb +Cotatcha Orchestra
11.10.2021 Mezinárodní sympozium ArtBrut, Moravská galerie, Brno workshop Malujeme hudbu
10.10.2021 Archa, Praha +Roland Dahinden & Ensemble Radost
07.10.2021 HisVoice, Praha +Dahinden Ingvaldsen Szabó Hanousek
05.10.2021 Ponava, Brno +Roland Dahinden, Ivan Palacký
02.10.2021 Prostor, Boskovice +Žaneta Vítová

24.09.2021 Ponava, Brno +Dust in the Groove
18.09.2021 Voroněž, Brno +New Time Orchestra
17.09.2021 Tibet, Olomouc +Cotatcha Orchestra
16.09.2021 Brno +Cotatcha Orchestra
12.09.2021 Rómerov dom, Bratislava +Szabó Hanousek Drnek
11.09.2021 Are you free, Dunajská Streda +Szabó Hanousek Drnek
10.09.2021 City sound festival, Bratislava +Cotatcha Orchestra
09.09.2021 Mladí ladí jazz, Praha +Cotatcha Orchestra
08.09.2021 Svatováclavský hudební festival, Ostrava +Cotatcha Orchestra

15.08.-07.09.2021 Poschiavo rezidence Switzerland +Dust in the Groove
28.08.2021 Casa Hasler, Poschiavo +Dust in the Groove
14.08.2021 Alpentone Switzerland +Roland Dahinden

15.07.2021 Dům umění, Brno workshop Malujeme hudbu pro děti a osoby s postižením
14.07.2021 Mikroopery, Tvorba uličního názvosloví, Café Pilát, Brno
10.07.2021 studio Tomáš Vtípil, Brno +Ingvaldsen, Mäkelä, Vtípil
07.07.2021 Ponava, Brno +Ingvaldsen, Friedl, Vtípil

29.06.2021 Showcase, Brno +Cotatcha Orchestra
25.06.2021 Cirkulace, nám. Svobody, Brno +Orbita
23.06.2021 Expozice nové hudby, Brno +Roland Dahinden & Dust in the Groove
19.06.2021 Jazzkeller 69, Berlin +Didrik Ingvaldsen Orchestra
10.06.2021 workshop na ZUŠ Modřice, Brno
07.06.2021 Vondrů-Vítová-Hanousek-Vtípil, Husa na provázku, Brno

23.05.2021 Cirkulace, Barka, Brno +Orbita

koronavirus-zrušeno
14.11.2020 Expozice nové hudby, Brno +Roland Dahinden & Dust in the Groove
06.11.2020 Bludný kámen, Opava +Martin Opršál
02.11.2020 Děti dětí, Dům umění, Brno +Orbita
01.11.2020 Divadlo pod Palmovkou, Praha +Concept Art Orchestra

29.10.2020 102 let 102 piv, Buranteatr, Brno +Divergent Connections Orchestra
24.10.2020 premiéra Cirkulace, divadlo Barka, Brno +Orbita

20.10.2020 Galerie 13, Brno hudebně-výtvarný workshop +Žaneta Vítová, Jana Vondrů, Irena Iškievová
19.10.2020 live video recording +Jan Fic s kapelou
koronavirus-zrušeno
16.10.2020 Cheb +Cotatcha Orchestra

10.10.2020 Vitka, Husa na provázku, Brno
09.10.2020 Vitka, Husa na provázku, Brno

30.09.2020 Hybrid sessions, Kampus Hybernská, Praha +Pasi Makela
25.-28.09.2020 CHILLI JAZZ CONGRESS, HEILIGENKREUZ
22.09.2020 Stará pekárna, Brno +Jan Fic s kapelou
14.09.2020 Děti dětí, Dům umění, Brno +Orbita
12.09.2020 Brno +Meteor z Prahy
10.09.2020 Vila Löw-Beer, Brno +Gabriela Kolčavová trio
09.09.2020 Just Music, Kip. Kunst im Prückel, Vienna
08.09.2020 Káznice
05.09.2020 Náměšť nad Oslavou +Meteor z Prahy
koronavirus-zrušeno
03.09.2020 Predvor (SLO), duo Opršál-Hanousek
03.09.2020 Ljubljana (SLO), duo Opršál-Hanousek


26.08.2020 Ponavafest, Brno NOCZ & choir
24.08.2020 Dům umění, Brno Natálie Perkof & DITG & Roberta Legros Štěpánková
22.08.2020 Showcase Hevhetia, Košice (SK) DITG & Didrik Ingvaldsen
20.08.2020 Dům pánů z Kunštátu, Brno workshop DITG pro děti s Olgou Piperovou
16.08.2020 Husa na provázku, Brno DITG & Roberta Legros Štěpánková, Michal Nagy
12.08.2020 Just Music, Kip. Kunst im Prückel, Vienna

24.07.2020 Polička +Jan Fic s kapelou
koronavirus-zrušeno
15.07.2020 Colors of Ostrava +Jan Fic s kapelou

08.07.2020 Just Music, Kip. Kunst im Prückel, Vienna
04.07.2020 Jimramov +Jan Fic s kapelou
04.07.2020 Jimramov workshop +Barbora Ungerová
02.07.2020 Kabinet múz, Brno +Jan Fic s kapelou

27.06.2020 Káznice, Brno +Orbita
20.06.2020 Zvuky, barvy, hlasy, Kaple sv. Anny, Pelhřimov +Jana Vondrů
13.06.2020 Krasonice +Meteor z Prahy
koronavirus-zrušeno
06.06.2020 Zámostí Třebíč sólo
25.05.2020 Schlattauerova kavárna, Valašské Meziříčí +NOCZ
24.05.2020 Ponavafest, Brno +NOCZ & choir
23.05.2020 Tvrz, Volyně +NOCZ
16.05.2020 workshop Památník Leoše Janáčka, Muzejní noc, Brno +Dust in the Groove
08.05.2020 Galerie Z ruky, Křižovice +MulliGang


22.04.2020 Divadlo na Orlí, Brno, JazzFest +JAMU big band
19.04.2020 HaDivadlo, Brno +Cotatcha Orchestra
07.04.2020 Raoul van der Weide atelier, Amsterdam (N) +Raoul van der Weide impro band
06.04.2020 De Roze Tanker, Amsterdam (N) +Ada Rave, Aaron Lumley, Sun Mi Hong
05.04.2020 Plantage Dokzaal, Amsterdam (N) +The Sextet

19.03.2020 Divadlo Husa na provázku, Brno +Cotatcha Orchestra
17.03.2020 Kabinet múz, Brno +Jan Fic s kapelou
11.03.2020 Just Music, Kip. Kunst im Prückel, Vienna +Martin Opršál,Chiao-Hua Chang, Sylvia Bruckner
10.03.2020 Hankův dům, Dvůr Králové +New Time Orchestra

06.03.2020 Letka, Praha +Jan Fic s kapelou
05.03.2020 Na Zemi, Příbram +Jan Fic s kapelou

28.02.2020 Garage Club Ostrava +Meteor z Prahy
26.02.2020 Divergent Studio Concert, Nahrávací studio Divadla na Orlí, Brno
24.02.2020 Proglas live +Jan Fic s kapelou
15.02.2020 Varese (IT) +Fabio Delvo Roots
08.02.2020 Uherské Hradiště +Zatrestband
04.02.2020 Stará pekárna, Brno +MulliGang
03.02.2020 Vitka, Husa na provázku, Brno
02.02.2020 Praha +New Time Orchestra

25.01.2020 Chrudim +New Time Orchestra
22.01.2020 Leitnerka, Brno +Dust in the Groove & Roberta Legros Štěpánková
18.01.2020 Třinec +New Time Orchestra
13.01.2020 Komorní sál HF JAMU, Brno +JAMU bigband
11.01.2020 Dark Blue Swing, Babylon, Brno +Jan Čarek bigband

20.12.2019 Komorní sál JAMU, Brno +Martin Opršál, Lichtzwang
15.12.2019 Divadlo Husa na provázku, Brno +Cotatcha Orchestra
13.12.2019 Cabaret des Péchés, Brno +New Time Orchestra
12.12.2019 DOX Praha +Meteor z Prahy
09.12.2019 Ponava, Brno +Žaneta Vítová, Peter Graham, Franz Hautzinger, Petr Vrba
08.12.2019 Starý pivovar, Kroměříž +Eva Emingerová
05.12.2019 Komorní sál JAMU, Brno +Frank Gratkowski
02.12.2019 vila Tugendhat, Brno +Gabriela Kolčavová quartet
01.12.2019 Trafačka, Nitra +Dust in the Groove

30.11.2019 Eleuzína, Banská Štiavnica +Dust in the Groove
29.11.2019 kino Art, Brno +Dust in the Groove & Jiří Grus
28.11.2019 Kouřící králík, Brno +Jan Fic
28.11.2019 FaVU Brno +Dust in the Groove & Jiří Grus
27.11.2019 Opava +Jan Fic
24.11.2019 Expozice nové hudby, Dům umění města Brna +Gatot Danar Sulistiyanto, Edgar Mojdl, Vojtěch Drnek
21.11.2019 workshop pro děti, Lomnice +Pavlína Mariánková, Martin Konvička, Peter Korman
20.11.2019 Nezapomeňme Brno +Meteor z Prahy
15.11.2019 Blues Alive, Šumperk +Jan Fic
14.11.2019 live ČRo 3 Vltava +Martin Kyšperský, Jan Fic
06.11.2019 Divadlo na Orlí, Brno +Cotatcha Orchestra
05.11.2019 Důl Michal, Ostrava +Cotatcha Orchestra
02.11.2019 Immediatus, Brno +Lily Kiara, Martin Kyšperský
01.11.2019 Kinobar, Bechyně +Jan Fic

30.10.2019 Sono, Brno +New Time Orchestra
22.10.2019 workshop pro děti, Tišnov +Pavlína Mariánková, Martin Konvička, Peter Korman
17.10.2019 Nový Jičín +New Time Orchestra
15.10.2019 Káznice, Brno +Dust in the Groove & Orbita
14.10.2019 JAMU, Komorní sál +Fabio Delvò Roots
13.10.2019 Studio na Orlí +Fabio Delvò Roots
12.10.2019 Synagoga, Boskovice +Fabio Delvò Roots
11.10.2019 Památník Leoše Janáčka, Brno +Fabio Delvò Roots
08.10.2019 Jazz Goes to Town, Hradec Králové +Didrik Ingvaldsen Ensemble (NOCZ + Rieko Okuda, Tobias Delius, Nikolaus Neuser, Jan Jirucha)
07.10.2019 Malá scéna, Ústí nad Orlicí +NOCZ
06.10.2019 JazzDock, Praha +NOCZ
05.10.2019 Kutná Hora +NOCZ
04.10.2019 Ponava, Brno +NOCZ
04.10.2019 Velké Meziříčí +Dust in the Groove & Orbita
03.10.2019 Gauč, Blansko +NOCZ
02.10.2019 Reigen, Vienna (A) +NOCZ

30.09.2019 Alternativa, Zlín +NOCZ
28.09.2019 Free Jazz Festival, Praha +NOCZ
19.09.2019 workshop Dust in the Groove, Romské muzeum, Brno
15.09.2019 Vitka, Husa na provázku, Brno
14.09.2019 Erbovní slavnosti Královo Pole, Brno +Meteor z Prahy
12.09.2019 Husa na provázku, Brno +Dust in the Groove & Orbita
09.09.2019 vernisáž Lenka Pilařová, Otevřená zahrada, Brno +Jana Vondrů, Žaneta Vítová
07.09.2019 Rozsíčení, Panenská Rozsíčka solo

31.08.2019 Panksy, Brno
24.08.2019 Sál Milosrdných bratří, Brno +Meteor z Prahy
18.07.2019 BlokIN, Brno +Orbita
17.08.2019 Přibyslav +Meteor z Prahy
12.08.2019 Ponava, Brno +Dust in the Groove & Orbita
10.08.2019 Kladno +Petr Bende
09.08.2019 Klentnice +Martin Lauer
03.08.2019 Gitschenen, Switzerland +Roland Dahinden

27.07.2019 Veselí na Moravě +Cotatcha Orchestra
25.07.2019 Frýdek Místek +Cotatcha Orchestra
20.07.2019 zámek Kratochvíle +Zatrest band
18.07.2019 Památník Leoše Janáčka, Brno +Lucie Vítková, Haruhiko Okabe
10.07.2019 BlokIN, Brno +Orbita, Jana Vondrů

29.06.2019 Kabinet múz, Brno +Martina Trchová
22.06.2019 Moravské náměstí, Brno +Meteor z Prahy
19.06.2019 Husa na provázku, Brno +Meteor z Prahy
15.06.2019 Zvuky, barvy, hlasy kaple sv. Anny, Pelhřimov sólo
13.06.2019 workshop Boleradice +Pavlína Mariánková
10.06.2019 Komorní sál JAMU, Brno +Martin Opršál
07.06.2019 zámek Mikulov +New Time Orchestra
01.06.2019 Hlídka, Brno +Roman Pokorný, Jakub Zomer, Petr Nohavica
01.06.2019 workshop Den dětí Lužánky, Brno +Pavlína Mariánková, Martin Konvička, Peter Korman

26.05.2019 Ponavafest, Brno +Radost Ensemble
25.05.2019 Třebíč +Meteor z Prahy
24.05.2019 Ponavafest, Brno +Jan Fic
18.05.2019 Památník Leoše Janáčka, Brno +Dust in the Groove
04.05.2019 Plzeň +New Time Orchestra

29.04.2019 HaDivadlo, Brno +Cotatcha Orchestra
28.04.2019 Sailor on Dry Land release tour, Jazzfest, Brno +NOCZ & choir
26.04.2019 Sailor on Dry Land release tour, Nová synagóga, Žilina +NOCZ
25.04.2019 Sailor on Dry Land release tour, T3, Temporary Night, Bratislava +NOCZ
16.04.2019 Komorní sál JAMU, Brno +Ensemble Radost (Braxton music) +Roland Dahinden
15.04.2019 Music Lab, Brno +Ensemble Radost (Braxton music) + Roland Dahinden
14.04.2019 Ponava, Brno +Roland Dahinden
02.04.2019 Platýz, Praha +Meteor z Prahy

30.03.2019 Brno Tuřany +Meteor z Prahy
29.03.2019 Bartók festival, Rimavská Sobota +Szabó, Micenko, Fiala, Uljanky
20.03.2019 Vitka, Husa na provázku, Brno
19.03.2019 Vitka, Husa na provázku, Brno
01.03.2019 Národní dům, Vinohrady, Praha +New Time Orchestra

23.02.2019 Tišnov +New Time Orchestra
22.02.2019 Brno +New Time Orchestra
15.02.2019 JazzKeller 69, Berlin +Didrik Ingvaldsen Orchestra (NOCZ, Nikolaus Neuser, Tobias Delius, Johannes Lauer, Rieko Okuda)
14.02.2019 Berlin +NOCZ
02.02.2019 Brno +New Time Orchestra

30.01.2019 Znojmo +New Time Orchestra
29.01.2019 Božská lahvice, Praha +Čechová, Hrubý
27.01.2019 Starý pivovar, Kroměříž +Milan Kašuba band
26.01.2019 Líšeňský ples, Brno +Meteor z Prahy
22.01.2019 Stará Pekárna, Brno +MulliGang
11.01.2019 Husa na provázku, Brno +Gabriela Kolčavová Quartet

17.12.2018 HaDivadlo, Brno +Cotatcha Orchestra
16.12.2018 Stará radnice, Brno +IMMEDIATUS
11.12.2018 Klenbový sál JAMU, Brno +Franz Hautzinger & Radost ensemble
10.12.2018 Ponava, Brno +Franz Hautzinger, Peter Graham
09.12.2018 Starý pivovar, Kroměříž +Milan Kašuba band & Eva Emingerová
08.12.2018 Obřany, Brno +Gabriela Kolčavová Quartet
07.12.2018 Nymburk +Meteor z Prahy
05.12.2018 Znojmo +New Time Orchestra
04.12.2018 HaDivadlo, Brno +Meteor z Prahy
01.12.2018 Janáček Brno festival, JAMU +Zámečník, Beneš, Behul, Sikora

30.11.2018 Forum Karlín, Praha +Meteor z Prahy
29.11.2018 Panksy, Brno +HaMaSza
28.11.2018 Blansko +HaMaSza
27.11.2018 Vitka, Husa na provázku
26.11.2018 Tišnov +HaMaSza
21.11.2018 Semilasso, Brno +New Time Orchestra
20.11.2018 Klenbový sál JAMU, Brno +Dust in the Groove
19.11.2018 Kaple Božího Těla, Olomouc +Dust in the Groove
18.11.2018 Ponava, Brno +Sick Boss (CAN)
11.11.2018 Starý pivovar, Kroměříž, +Milan Kašuba band & Peter Lipa
04.11.2018 workshop grafické partitury Jana Steklíka, Dům umění, Brno +Dust in the Groove
03.11.2018 Zašová +New Time Orchestra

29.10.2018 100. výročí republiky, DNO, Brno +JAMU Big Band
28.10.2018 Paměť národa, Káznice, Brno +Přibil, Korman
26.10.2018 Dům kultury, Uherský Brod +New Time Orchestra
26.10.2018 workshop Přerov +Concept Art Orchestra
25.10.2018 ČJF Přerov +Concept Art Orchestra
24.10.2019 Záhrada, Banská Bystrica +Dust in the Groove
23.10.2018 Dům umění, Brno +DCO
22.10.2018 Voroněž, Brno +New Time Orchestra
21.10.2018 Černý Orel, Kroměříž, +Milan Kašuba band
19.10.2018 HaDivadlo, Brno +Cotatcha Orchestra feat.Ilja Reijngoud
18.10.2018 Polička +Cotatcha Orchestra feat.Ilja Reijngoud
17.10.2018 Tibet, Olomouc +Cotatcha Orchestra feat.Ilja Reijngoud
13.10.2018 Vsetín +New Time Orchestra
08.10.2018 Vitka, Klicperovo divadlo Hradec Králové
04.10.2018 Vitka, Husa na provázku

30.09.2018 Černý Orel, Kroměříž, +Milan Kašuba band
29.09.2018 Babí léto na Ponavě, Brno +Lucie Páchová, Ivan Palacký
18.09.2018 Kabinet voskových figurin 1924, Literární kavárna Řetězová, Praha
14.09.2018 Live in Proglas +Dust in the Groove
11.09.2018 Ponava Brno +Ondřej Zámečník Quintet
02.09.2018 Žofín Praha, Ať žije Forman +Meteor z Prahy

25.08.2018 Česká Třebová +NTO
25.08.2018 Veselí +Cotatcha Orchestra
22.08.2018 Ponava, Brno +Žaneta Vítová
18.08.2018 Festival dobršská brána, Dobršť +Hanousek-Zlámal Quintet
11.08.2018 festival Bučení, Lubná +Žaneta Vítová

27.07.2018 Frýdek Místek +Concept Art Orchestra
17.07.2018 ShowCase Hevhetia +NOCZ
16.07.2018 Písek ve městě, Ostrava +NOCZ
13.07.2018 Brno +DCO

29.06.2018 Distillery, Brno +Mokré ruce
23.06.2018 United Islands, Praha +Dust in the Groove
18.06.2018 Brněnská přehrada +Vladan Ronner
17.06.2018 Divadlo na Orlí, Brno +Cotatcha Orchestra
16.06.2018 workshop Janáčkův památník, Brno +Dust in the Groove
15.06.2018 NEST Brno +Dust in the Groove
14.06.2018 Expozice nové hudby, Brno +DCO
13.06.2018 Vila Štvanice, Praha +Cotatcha Orchestra
11.06.2018 HidePark, Nitra +Dust in the Groove
10.06.2018 Kopřivnice +Meteor z Prahy
09.06.2018 Husa na provázku, Brno +Meteor z Prahy
07.06.2018 Česká Třebová +Up!
03.06.2018 JazzDock, Praha +Concept Art Orchestra
01.06.2018 Pomezí, Brno +Mokré ruce

31.05.2018 Divadlo Husa na provázku, Brno +Vilém Spilka quartet
30.05.2018 Podobrazy, Brno +Ondřej Zámečník quintet
26.05.2018 Poschiavo (CH) +Dust in the Groove
25.05.2018 Pedenosso (IT) +Dust in the Groove
24.05.2018 workshop Poschiavo (CH) +Dust in the Groove
06.05.2018 - 27.05.2018 Uncool, Künstler in Residence, Poschiavo (CH)
05.05.2018 Trojhalí Karolína, Ostrava +Petr Bende
04.05.2018 Boskovice +Meteor z Prahy

29.04.2018 Frenštát +NOCZ & Iva Bittová
28.04.2018 Leitnerka, Brno +NOCZ & Iva Bittová
27.04.2018 Ponava, Brno +Marcus Beuter, Marian Friedl
26.04.2018 Divadlo na Orlí, JazzFest, koncert JAMU
15.04.2018 MusicLab, Brno +Ondřej Zámečník quintet
14.04.2018 Soběsuky +Meteor z Prahy
13.04.2018 Kouřící králík, Brno +MulliGang
11.04.2017 Šelepka, Brno +New Time Orchestra
06.04.2018 Kouřící králík, Brno +Up!
05.04.2018 Ebisu, Brno +Cremaschi, Wróblewski
04.04.2018 JAMU, Brno +Bigband JAMU
03.04.2018 Skautský institut, Praha +Cremaschi, Wróblewski
02.04.2018 MusicLab, Brno +Vlado Micenko

28.03.2018 Podobrazy, Brno +Up!
25.03.2018 JazzDock, Praha +Concept Art Orchestra
19.03.2018 MusicLab, Brno +Music of Paul Motion
15.03.2018 Divadlo Husa na provázku, Brno +Meteor z Prahy
09.03.2018 Satchmo, Hradec Králové +NOCZ
08.03.2018 Artklub, Opava +NOCZ
07.03.2018 Absintový klub Les, Ostrava +NOCZ
05.03.2018 Čarodějka, Havlíčkův Brod +NOCZ
04.03.2018 Ponava, Brno +NOCZ
03.03.2018 Stolárna, Frýdek Místek +NOCZ & Iva Bittová

24.02.2018 Garáž, Ostrava +Meteor z Prahy
23.02.2018 Hranice na Moravě +Meteor z Prahy
22.02.2018 Dům umění, Brno +Martin Hurych
18.02.2018 Černý Orel, Kroměříž +Milan Kašuba band
17.02.2018 Tišnov +New Time Orchestra
02.02.2018 Barka, Brno +Ondřej Zámečník quintet

26.01.2018 Garáž, Ostrava +Meteor z Prahy
25.01.2018 Garáž, Ostrava +Meteor z Prahy
20.01.2018 Dělňák Líšeň, Brno +Meteor z Prahy
14.01.2018 Černý Orel, Kroměříž +Milan Kašuba band
13.01.2018 Babylon, Brno +Cotatcha Orchestra

15.12.2017 Tišnov +Cotatcha Orchestra
13.12.2017 Šelepka, Brno +New Time Orchestra
12.12.2017 Komorní sál JAMU, Brno +Radost Ensemble
09.12.2017 Sono, Brno +Meteor z Prahy
05.12.2017 Ponava, Brno +Radost Ensemble
04.12.2017 Bílý dům, Brno +Cotatcha Orchestra
03.12.2017 Černý Orel, Kroměříž, +Milan Kašuba band a Eva Emingerová
02.12.2017 Náměstí Svobody, Brno +Hana Robinson
01.12.2017 Ebisu, Brno +MulliGang

27.11.2017 Premiérový koncert Skladatelské Soutěže Karla Krautgartnera 2017, Studio A Český rozhlas, Praha
25.11.2017 Žižkov Meets Jazz, Divadlo Járy Cimrmana, Praha +NOCZ
23.11.2017 Uherský Brod +New Time Orchestra
21.11.2017 Břeclav +Up!
15.11.2017 Nová synagoga, Žilina +Martin Opršál
11.11.2017 JAZZ LAG creative music 2017, Francavilla Fontana (IT) +Fabio Delvò
05.11.2017 Černý Orel, Kroměříž, +Milan Kašuba band
05.11.2017 Ponava, Brno +Dust in the Groove

30.10.2017 HaDivadlo, Brno +Cotatcha Orchestra
25.10.2017 Rubín, Brno +New Time Orchestra
24.10.2017 Náchod +New Time Orchestra
19.10.2017 Ebisu, Brno +NOCZ
18.10.2017 Podobrazy, Brno +NOCZ & choir
17.10.2017 Muzikograf, Blansko +NOCZ & choir
14.10.2017 Brno +Oldo Lubich Big Band
10.10.2017 Ponava, Brno +Páchová, Konvička
08.10.2017 Mikulčice +Up! & BKO
07.10.2017 Oldo Lubich Big Band, Klagenfurt (A)
03.10.2017 Husův sbor, Brno - Královo Pole, live recording +Dust in the Groove
01.10.2017 Skautský institut, Praha +Cremaschi, Wróblewski

30.09.2017 Bass day, Ponava, Brno +Cremaschi, Wróblewski
25.09.2017 Music Lab, Brno +Konvička, Micenko
24.09.2017 Černý Orel, Kroměříž, +Milan Kašuba band
23.09.2017 Festival jednoho nástroje, Kaštan, Praha +Kořán, Hrubý
19.09.2017 Stará pekárna, Brno +Up!
16.09.2017 Litoměřice +Gabriela Kolčavová trio
16.09.2017 muzejní ráno, Muzeum Příbor sólo
10.09.2017 Kaple sv. Kříže - Kalvárie, Pelhřimov +Dust in the Groove
08.09.2017 Bachův varhanní podzim, vila Stiassni, Brno +Dust in the Groove
01.09.2017 nádvoří radnice Brno-střed +Gabriela Kolčavová quartet

28.08.2017 Music Lab, Brno +Organic Session
19.08.2017 Břeclav +Břeclavský komorní orchestr & UP!
11.08.2017 Dubá +Cotatcha Orchestra
08.08.2017 Blokk, Brno +Páchová, Micenko

29.07.2017 Ponava, Brno +Martin Konvička
28.07.2017 Amadeus, Kroměříž
26.07.2017 impro Berlín, Paliárka, Praha +Pavel Straka
20.07.2017 Svitavy +Golden Big Prague
13.07.2017 vernisáž Jiřina Žertová, Špilberk, Brno +Martin Konvička
12.07.2017 impro - Carmen, Paliárka, Praha +Pavel Straka
07.07.2017 Lomnice +Cotatcha Orchestra
05.07.2017 Veselí na Moravě +Cotatcha Orchestra

27.06.2017 Divadlo Na Orlí +Cotatcha Orchestra
22.06.2017 Hotel Maximus, Brno +New Time Orchestra
18.06.2017 Ořešín +Meteor z Prahy
17.06.2017 Kouzelný vrch, Reduta Brno
14.06.2017 Sochy v ulicích, Brno
10.06.2017 hotel Santander, Brno +Meteor z Prahy
02.06.2017 Mikulov +Oldo Lubich Big Band

27.05.2017 Třebíč +Meteor z Prahy
25.05.2017 Festival ošklivé hudby Distillery, Brno +Dust in the Groove
24.05.2017 Pražské jaro +Filharmonie Brno
23.05.2017 Literární kavárna v Řetězové, Praha +NOCZ
22.05.2017 Uherský Brod +NOCZ
20.05.2017 Muzejní noc Špilberk, Brno +Dust in the Groove
19.05.2017 Ponava Fest Brno +NOCZ
18.05.2017 JAMU Brno +Vlado Micenko Organic Session
17.05.2017 Ebisu, Brno +NOCZ
14.05.2017 Orator, Lažánky +Dust in the Groove
13.05.2017 Rudka u Kunštátu +Gabriela Kolčavová trio
07.05.2017 Černý orel, Kroměříž +Milan Kašuba band

28.04.2017 Baťův institut Zlín +Jan Čarek
26.04.2017 JazzFest Brno +JAMU Big Band
20.04.2017 Kouzelný vrch, Reduta Brno
19.04.2017 JAMU Brno +Martin Konvička
10.04.2017 Sběrné suroviny, Praha impro ke Konvejner smerti +Pavel Straka a další
07.04.2017 Ebisu, Brno +Martin Opršál
06.04.2017 Live in Proglas, Brno +Martin Opršál
05.04.2017 Music Lab, Brno +Organic Session
03.04.2017 Kouzelný vrch, Reduta Brno
02.04.2017 Černý orel, Kroměříž +Milan Kašuba band

29.03.2017 Studio soudobé hudby, JAMU Brno +Markéta Husková
28.03.2017 Stará pekárna, Brno +Organic Concept
23.03.2017 Šelepka Brno +New Time Orchestra
23.03.2017 Sono Brno +Meteor z Prahy
20.03.2017 Kouzelný vrch, Reduta Brno
16.03.2017 Uherský Brod +Up!
14.03.2017 Česká Třebová +MulliGang
11.03.2017 Slavkov +Big Band Brno
08.03.2017 Kouzelný vrch, Reduta Brno
04.03.2017 Kopřivnice +Meteor z Prahy

29.02.2017 My - Zamjatin, improvizace ke čtení, Dům umění Brno +Vlastimil Čech, Michal Indrák
28.02.2017 Stará pekárna Brno +MulliGang
26.02.2017 Černý orel, Kroměříž +Milan Kašuba band
25.02.2017 Garáž Ostrava +Meteor z Prahy
23.02.2017 Ponava Brno +Martin Konvička
18.02.2017 Dělnický dům Líšeň Brno +Meteor z Prahy
08.02.2017 Epos o Gilgamešovi, improvizace ke čtení, Dům umění Brno +Vlastimil Čech

29.01.2017 Černý orel, Kroměříž +Milan Kašuba band
24.01.2017 Stará Pekárna +Up!
16.01.2017 JAMU Brno +Big Band JAMU
14.01.2017 Tmavomodrý ples, KC Babylon Brno +Cotatcha Orchestra
14.01.2017 Kouzelný vrch, Reduta Brno
06.01.2017 Divadlo Husa na provázku +Meteor z Prahy
03.01.2017 Boskovice home concert +Dust in the Groove

27.12.2016 Frenštát pod Radhoštěm +Cotatcha Orchestra
23.12.2016 Mahenovo divadlo +Big Band Brno a L. Kerndl
18.12.2016 Distillery, Brno +Dust in the Groove
17.12.2016 Brno +Meteor z Prahy
16.12.2016 Husa na provázku, Brno +Meteor z Prahy
14.12.2016 Ebisu, Brno +Organic Concept
13.12.2016 JAMU Brno +Organic Concept
12.12.2016 Náměstí Svobody, Brno +Cotatcha Orchestra
11.12.2016 Černý orel, Kroměříž +Milan Kašuba band
10.12.2016 jeskyně Hladomorna, Holštejn sólo
09.12.2016 studentská konference, HAMU Praha sólo
08.12.2016 Den lidských práv, Husův sbor, Brno, workshop +Žaneta Vítová
07.12.2016 JAMU Brno +Cotatcha Orchestra
06.12.2016 kino Scala, Brno +Mravenci
05.12.2016 Kouzelný vrch, Reduta Brno
03.12.2016 Moravec +Meteor z Prahy
01.12.2016 Žlutý pes, Pardubice +Meteor z Prahy

27.11.2016 Černý orel, Kroměříž +Milan Kašuba band
26.11.2016 Náměstí Svobody, Brno +Bigband Lanškroun
23.11.2016 ZŠ Rozdrojovice, workshop +Dust in the Groove
20.11.2016 Kabinet múz, Brno +Dunami Ensemble
18.11.2016 Myslibořice +Meteor z Prahy
17.11.2016 Veselí na Moravě +Cotatcha Orchestra
15.11.2016 Uničov +New Time Orchestra
11.11.2016 +Meteor z Prahy
10.11.2016 U Hasičů, Praha +New Time Orchestra
09.11.2016 Setkání nové hudby +, Klenbový sál JAMU, Brno +Martin Opršál
08.11.2016 Kouzelný vrch, Reduta Brno
01.11.2016 Semilasso, Brno +New Time Orchestra

29.10.2016 Kouzelný vrch, Reduta Brno
28.10.2016 Kouzelný vrch, Reduta Brno
27.10.2016 Kouzelný vrch, Reduta Brno
20.10.2016 HaDivadlo, Brno +Cotatcha Orchestra
19.10.2016 JAZZ ON5 JazzDock, Praha +Didrik Ingvaldsen Orchestra & Elisabeth Nygård
18.10.2016 Jazz Goes To Town, Hradec Králové +NOCZ & Iva Bittová
17.10.2016 Jihočeský jazzový festival +Didrik Ingvaldsen Orchestra & Elisabeth Nygård
15.10.2016 Janáček Brno 2016, 1Q26 Sinfonietta +Didrik Ingvaldsen Orchestra & Elisabeth Nygård
13.10.2016 Ebisu, Brno +NOCZ with Elisabeth Nygård
12.10.2016 Starý pivovar, Kroměříž +MulliGang
10.10.2016 Music Olomouc, Mezinárodní festival soudobé hudby +Dunami Ensemble
02.10.2016 Černý orel, Kroměříž +Milan Kašuba band

30.09.2016 Verbena Fest, Brno +Martin Kleibl
25.09.2016 Hodonín +Břeclavský komorní orchestr & UP!
20.09.2016 Konvergence, Coax (Peter Graham), kostel sv. Vavřince, Praha +Juraj Valenčík
18.09.2016 Praha +Meteor z Prahy
13.09.2016 Music Lab, Brno +Organic Concept
03.09.2016 Lichnov +Meteor z Prahy

31.08.2016 Rosice +MulliGang
06.08.2016 Zraková pyramida v Súľove (Žilina SK) +Dust in the Groove
05.08.2016 Petcha Kutcha Žilina

30.07.2016 Perná u Mikulova +Meteor z Prahy
29.07.2016 Liptovský Mikuláš +Cotatcha Orchestra
28.07.2016 vernisáž Ireny Šenkové, Nemocnice Milosrdných bratří, Brno
26.07.2016 Ebisu, Brno +NOCZ +Šťastný, Navrátil, Micenko
25.07.2016 Ebisu, Brno +NOCZ
24.07.2016 Frýdek Místek +NOCZ
23.07.2016 Hovorany +Petr Bende
17.07.2016 Konopiště +Jesus Christ Super Star
16.07.2016 Rudka u Kunštátu +Petr Sovič Golden Big Band Prague
01.07.2016 Kyjov +Jesus Christ Super Star

28.06.2016 nádvoří HAMU, Praha +JAMU bigband
27.06.2016 nádvoří Staré radnice Brno +JAMU bigband
25.06.2016 Mcely +Meteor z Prahy
23.06.2016 Sál Břetislava Bakaly, Brno +Cotatcha Orchestra
22.06.2016 JazzDock, Praha +Cotatcha Orchestra
21.06.2016 Ebisu, Brno +Organic Concept
18.06.2016 Náměšť nad Oslavou +Meteor z Prahy
17.06.2016 Verbena, Brno +Palaj, Micenko, Kuruc
11.06.2016 jeskyně Kůlna, Sloup sólo
08.06.2016 Verbena, Brno +Organic Concept
05.06.2016 zámek Pohansko +Břeclavský komorní orchestr & UP!
03.06.2016 zámek Mikulov, +bigband Brno

29.05.2016 Starý pivovar, Kroměříž +Milan Kašuba
28.05.2016 evangelický kostel, Břeclav +Břeclavský komorní orchestr & UP!
22.05.2016 Koncert v jeskyni Výpustek, Křtiny +Dust in the Groove
21.05.2016 Muzejní noc, kaple Špilberk, Brno +Dust in the Groove
19.05.2016 Ebisu, Brno +MulliGang
17.05.2016 Music Lab, Brno +Martin Opršál (+Transitory Museum of Minds)
11.05.2016 vernisáž Steve McCurry, galerie Špilberk, Brno sólo sax
08.05.2016 Bohoslužba Desert, Brno +Organic Concept
03.05.2016 Vernisáž Eva Svobodová, Music Lab, Brno +Organic Concept
01.05.2016 Starý pivovar, Kroměříž +Milan Kašuba

30.04.2016 Beskydský jazz maraton, Dům kultury Frenštát p. R. +Mokré ruce
28.04.2016 Ztichlé budovy, MEZ Židenice, Brno
27.04.2016 Divadlo na Orlí, Brno +Big Band JAMU
18.04.2016 Šelepka, Brno +Big Band Brno
06.04.2016 Stará Pekárna, Brno +Up!
03.04.2016 Starý pivovar, Kroměříž +Milan Kašuba
01.04.2016 Ostrava +Meteor z Prahy

17.03.2016 Semilasso, Brno +Meteor z Prahy
12.03.2016 Hotel Internacionál, Brno +Čarek, Bagár, Panuš
09.03.2016 Flexaret, Brno +Gabriela Kolčavová quartet
07.03.2016 JAMU Brno +Micenko,Konvička, Zlámal, Kuruc
05.03.2016 Pivovar Urban, Třebíč +Meteor z Prahy

28.02.2016 Starý pivovar, Kroměříž +Milan Kašuba
27.02.2016 Ostrava +Meteor z Prahy
25.02.2016 Die Young, HaDivadlo, Brno
20.02.2016 U 7 švábů, Brno +Gabriela Kolčavová trio
13.02.2016 Frenštát +Meteor z Prahy
10.02.2016 Galerie Špilberk, Brno +Vlado Micenko
08.02.2016 Divadlo na Orlí, Brno +Cotatcha Orchestra
07.02.2016 Café Platýz, Praha +Meteor z Prahy

28.01.2016 Plato, Ostrava +Mokré ruce
25.01.2016 Music Lab, Brno +Pavel Zlámal, Vlado Micenko, Kristián Kuruc
24.01.2016 Divadlo na Orlí, +Divergent Connections Orchestra
23.01.2016 Ebisu, Brno +NOCZ
22.01.2016 Divadlo 29, Pardubice +NOCZ
21.01.2016 České Budějovice +NOCZ
20.01.2016 JazzDock, Praha +NOCZ
19.01.2016 Club Kino, Černošice +NOCZ
16.01.2016 Jeskyně Hladomorna, Holštejn, solo
14.01.2016 Master's graduation concert, Klenbový sál JAMU, Brno
08.01.2016 Divadlo Husa na provázku, Brno +Meteor z Prahy

31.12.2015 Hotel Grandezza, Brno +Gabriela Kolčavová trio
21.12.2015 Mahenovo divadlo +Big Band Brno
20.12.2015 Velké Bílovice +Petr Bende vánoční tour
19.12.2015 Sokolovna, Břeclav +Petr Bende vánoční tour
11.12.2015 Sono, Brno +Meteor z Prahy
05.12.2015 Jeskyně Hladomorna, Holštejn, sólo

29.11.2015 Laser Show Hall, Brno +Petr Bende vánoční tour
28.11.2015 Dělnický dům, Blansko +Petr Bende vánoční tour
27.11.2015 Žižkov Meets Jazz, Akropolis Praha +Didrik Ingvaldsen Orchestra
22.11.2015 Orator, Lažánky +Gabriela Kolčavová trio
12.11.2015 Ebisu, Brno +MulliGang
09.11.2015 Technické muzeum, Brno +Dunami Ensemble
08.11.2015 Industra, Brno +Divergent Connections Orchestra
07.11.2015 JazzDock, Praha +Cotatcha Orchestra
06.11.2015 Ženíškovy dny, Alfa pasáž Brno +Vlado Micenko
04.11.2015 hotel Tanzberg, Mikulov +Radek Bagár

23.10.2015 I'klectik Art Lab, London +NOCZ
22.10.2015 Spice of Life, London +NOCZ
21.10.2015 Volyně +NOCZ
17.10.2015 Na věčnosti, Znojmo +NOCZ
16.10.2015 Jazzklub, Kyjov +NOCZ
15.10.2015 U Palce, Tišnov +NOCZ
15.10.2015 Jeskyně Hladomorna, Holštejn, sólo
10.10.2015 Dny židovské kultury, synagoga Loštice +Dust in the Groove
09.10.2015 Industra, Brno +Dust in the Groove
08.10.2015 Castellana trattoria, Brno +Radek Bagár, Vincenc Kummer
07.10.2015 Natřikrát, Mosilana Brno, +Dunami Ensemble, Filigrán

27.09.2015 Starý pivovar, Kroměříž +Milan Kašuba
25.09.2015 Freejazz festival Praha, +Martin Opršál
17.09.2015 Bavory, +Meteor z Prahy
12.09.2015 Zemanova kavárna Brno, +Meteor z Prahy
08.09.2015 Hotel Internacionál Brno, +Meteor z Prahy
07.09.2015 Zlín +Za Trest Band
05.09.2015 Olbramovice +Meteor z Prahy
02.09.2015 Opus Jazz Club of BMC, Budapest +NOCZ & Iva Bittová oo
01.09.2015 Café Lumen, Budapest +NOCZ

30.08.2015 Houpání u Svitavy, Brno (15h) +NOCZ
29.08.2015 Pardubice +Meteor z Prahy
27.08.2015 Kaviareň Foxford, Bratislava +NOCZ & Iva Bittová
23.08.2015 Vaňkovka fest, Brno +MulliGang
09.08.2015 Vaňkovka fest, Brno +Gabriela Kolčavová quintet
01.08.2015 Folkové prázdniny, Náměšť nad Oslavou +Jitka Šuranská Trio & East Jazz Company

25.07.2015 Hello Jazz, Jančovka, Kyjov +Cotatcha Orchestra
24.07.2015 Hello Jazz, Jezuitská kolej, Uherské Hradiště +Cotatcha Orchestra
18.07.2015 Nové Zámky +Gabriela Kolčavová trio
17.07.2015 Filharmonia – muzyka w Jazovii, Gliwice +NOCZ & Iva Bittová oo
16.07.2015 Kasárne Kulturpark, Košice +NOCZ & Iva Bittová oo
11.07.2015 Galerie z ruky, Křížovice +Gabriela Kolčavová trio
08.07.2015 vernisáž Roubíčkovi, Špilberk, Brno +Radek Bagár
01.07.2015 Starý pivovar, Kroměříž +Milan Kašuba

30.06.2015 Galerie Fiducina, Ostrava +Gabriela Kolčavová trio
25.06.2015 Moravský kras, solo in the cave
20.06.2015 United Islands, Praha +Dust in the Groove
19.06.2015 Ebisu, Brno +MulliGang
19.06.2015 JAMU Klenbový sál, Brno +Dust in the Groove, 18h
18.06.2015 Festival ošklivé hudby, Brno +Dust in the Groove, Dunami Ensemble
17.06.2015 Wannieck Gallery, Brno +Meteor z Prahy
13.06.2015 Expozice nové hudby, Brno +Martin Opršál
06.06.2015 Valtice +Gabriela Kolčavová quintet
04.06.2015 Brno +Meteor z Prahy

29.05.2015 Kouřící králík, Brno +Gabriela Kolčavová trio
28.05.2015 zámek Mikulov +Meteor z Prahy
23.05.2015 HaDivadlo, Brno Die Young
22.05.2015 Kouřící králík, Brno +MulliGang
21.05.2015 Jan Němec, Dům umění, Brno +Martin Opršál
16.05.2015 Blansko +Big Band Brno
15.05.2015 Popůvky, Brno +Meteor z Prahy
07.05.2015 Synagoga Maior, Boskovice +Dust in the Groove oo
06.05.2015 Café Atlas, Brno +Dust in the Groove

28.04.2015 Jazzfest, Brno +JAMU
27.04.2015 Malá amerika, Brno +Dunami Ensemble oo
26.04.2014 Černý orel, Kroměříž +Milan Kašuba
17.04.2015 AS club, Brno +Meteor z Prahy
11.04.2015 Pivovar Urban, Třebíč +Meteor z Prahy
10.04.2015 Kouřící králík, Brno +Up!
09.04.2015 Šelepka, Brno +Big Band Brno
01.04.2015 Jazz Tibet Club, Olomouc +Cotatcha Orchestra oo

29.03.2015 Industra, Brno +NOCZ oo
28.03.2015 Jazznění Kaštan, Praha +NOCZ oo
27.03.2015 Nový Jičín +MulliGang
19.03.2015 Domino, Ústí nad Orlicí + Up!
07.03.2015 Hotel Internacionál, Brno +Gabriela Kolčavová quartet
06.03.2015 Janáčkovo divadlo, Brno +Filharmonie Brno
05.03.2015 Janáčkovo divadlo, Brno +Filharmonie Brno

14.02.2015 Obecní dům, Praha +Meteor
11.02.2015 Tiskárna Helbich, Brno +Gabriela Kolčavová trio
07.02.2015 Dělnický dům Líšeň, Brno +Meteor
04.02.2015 Ebisu, Brno +Up!
02.02.2015 Semestrální magisterský koncert +Jaromír Honzák JAMU, Brno

24.01.2015 Lichnov +Meteor
22.01.2015 Ústí nad Orlicí +Gabriela Kolčavová trio
18.01.2015 Babice +Big Band Brno
15.01.2015 Třebíč +Gabriela Kolčavová trio
12.01.2015 JAMU, Brno +JAMU noneto

18.12.2014 Vlněna, Brno +NOCZ
17.12.2014 Tiskárna Helbich, Brno +Gabriela Kolčavová trio
16.12.2014 Kabinet Múz, Brno +Divadlo Feste
14.12.2014 Desert, Brno +Gabriela Kolčavová trio
03.12.2014 Divadlo na Orlí, Brno +Veni Academy
03.12.2014 Galerie Špilberk, Brno +Didrik Ingvaldsen

28.11.2014 Žižkov Meet Jazz, Praha +Dust in the Groove oo
27.11.2014 Music Lab, Brno +Dust in the Groove
26.11.2014 Besední sál, Olomouc +Dust in the Groove
25.11.2014 Starý pivovar, Kroměříž +Peter Lipa
22.11.2014 Frýdek Místek +Friedl, Jitka Šuraňská, Ruky na dudy
19.11.2014 Desert, Brno +Trllo, Kleibl
18.11.2014 Tvrz, Jeseník +Radek Bagár
12.11.2014 Školská 28, Praha +Tilze, Manolov oo
10.11.2014 Šelepka, Brno +Cotatcha Orchestra
09.11.2014 Černý orel, Kroměříž +Milan Kašuba
08.11.2014 Hotel Slovan, Brno +Milan Kašuba

23.10.2014 Hotel Maximus, Brno
22.10.2014 Galerie Špilberk, Brno +Mario Buzzi
17.10.2014 Konvikt, Olomouc +Meteor
16.10.2014 Music Lab, Brno +Didrik Ingvaldsen Orchestra
15.10.2014 JAMU, Brno +Lucie Vítková
14.10.2014 Radniční pivovar, Jihlava +NOCZ
13.10.2014 Sádrový ježek, Ostrava +NOCZ
13.10.2014 Gong, Ostrava +Lucie Vítková
12.10.2014 Alterna, Brno +NOCZ
11.10.2014 Sklepy, Boskovice +NOCZ
10.10.2014 kostel ČCE, Břeclav +Dust in the Groove
04.10.2014 Brno +Gabriela Kolčavová trio

28.09.2014 Kroměříž +Milan Kašuba
24.09.2014 Boskovice +Up!
23.09.2014 Stará Pekárna, Brno +Up!
22.09.2014 vila Tugendhat, Brno +Gabriela kolčavová trio
19.09.2014 nákladové nádraží Žižkov, Praha +Divadlo Feste
18.09.2014 Židlochovice +MulliGang
06.09.2014 Telč, +Meteor
05.09.2014 Brno, +Meteor

13.08.2014 Břeclav +Up!
09.08.2014 Chrudim +Brno
08.08.2014 Brno +Meteor

26.07.2014 Hotel Maximus, Brno +Gabriela Kolčavová trio
23.07.2014 Olomouc, +Gabriela Kolčavová trio
20.07.2014 Boskovice, +Gabriela Kolčavová trio
19.07.2014 Tuřany, Brno +Gabriela Kolčavová trio
03.07.2014 Divadlo na Orlí, Brno +Kotatcha Orchestra

28.06.2014 Hodonín +Meteor
27.06.2014 vila Tugendhat, Brno +Gabriela Kolčavová trio
26.06.2014 Desert, Brno +Martin Konvička, Peter Korman, Martin Kleibl oo
22.06.2014 Café Atlas, Brno +NOCZ
12.06.2014 Festival ošklivé hudby, Brno +Dust in the Groove, Dunami Ensemble
10.06.2014 Brněnská přehrada +Martin Konvička
07.06.2014 zámek Valtice +Marian Friedl
06.06.2014 Prostějov +Meteor
02.06.2014 vila Tugendhat, Brno +Gabriela Kolčavová trio
01.06.2014 Sněmovní sál, zámek Kroměříž +Milan Kašuba

31.05.2014 Brno +BigBand Brno
30.05.2014 Barbery Shop Jazz, Kadeřnictví Toma Holiče +Martin Konvička, Vlado Micenko, Václav Pálka
29.05.2014 Špindlerův Mlýn +Meteor
28.05.2014 Augustiniánské opatství na Starém Brně +Dust in the Groove
18.05.2014 Bojkovice +Vilém Spilka, Vincenc Kummer
15.05.2014 Synagoga Maior, Boskovice +Dust in the Groove
14.05.2014 Skleněná louka, Brno + Dunami
10.05.2014 Kafe za rohem, Boskovice +Gabriela Kolčavová trio
08.05.2014 Maijazz Stavanger (NOR) +NOCZ oo
05.05.2014 Ebisu, Brno +NOCZ oo
01.05.2014 Freedecký majáles u Arnošta, Frýdek Místek +NOCZ

30.04.2014 Beskydský jazzmaraton, Frenštát pod Radhoštěm +NOCZ oo
29.04.2014 Dům umění, Brno +Lucie Vítková
29.04.2014 Desert, Brno +Martin Konvička, Peter Korman, Martin Kleibl oo
27.04.2014 Černý orel, Kroměříž +Milan Kašuba
15.04.2014 Urban centrum Mečová 5, Brno +Lucie Vítková
07.04.2014 JazzFest Divadlo na Orlí, Brno +Kotatcha Orchestra
05.04.2014 Stará Tkalcovna, Brno +MulliGang oo
02.04.2014 Ebisu, Brno +MulliGang oo
01.04.2014 Výstaviště, Brno +Radek Bagár, Vincenc Kummer

30.03.2014 Černý orel, Kroměříž +Milan Kašuba
29.03.2014 Miss ČR, Praha +Meteor
28.03.2013 ČTV, Dobré ráno +MulliGang
27.03.2014 Stará Tkalcovna, Brno +Vilém Spilka, Vincenc Kummer oo
22.03.2014 Ebisu, Brno +Up! oo
21.03.2014 live rádio Proglas +Dust in the Groove oo
20.03.2014 Černovice, Brno +Meteor
19.03.2014 Skleněná louka, Brno +Dunami
15.03.2014 Garáž, Ostrava +Meteor
14.03.2014 Garáž, Ostrava +Meteor
12.03.2014 Desert, Brno +Peter Palaj, Vlado Micenko, Václav Pálka oo
10.03.2014 Dům umění, Brno +Mokré ruce oo
09.03.2014 Flexaret, Brno +Mokré ruce
07.03.2014 Šachmat jazz bar, Zlín +Up! oo
01.03.2014 hotel Internacional, Brno +Meteor

27.02.2014 Kulturní centrum Líšeň, Brno +Bigband Brno
26.02.2014 Špilberk Brno, vernisáž Širůček, +Mario Buzzi
25.02.2014 Stará tkalcovna, Brno +Gabriela Kolčavová quartet
22.02.2014 Chrudim +Meteor
13.02.2014 Desert, Brno +Martin Konvička, Juraj Valenčík, Václav Pálka oo
08.02.2014 Bojkovice +Gabriela Kolčavová trio
07.02.2014 Kouřící králík, Brno +Up! oo

29.01.2014 Desert, Brno +Vilém Spilka, Vlastimil Trllo, Martin Kleibl oo
22.01.2014 Rychnov nad Kněžnou +Up!
17.01.2014 Hotel Grandezza, Brno +Vít Křišťan, Jaromír Honzák
11.01.2014 Kabaret Špaček, Brno +Jiří Levíček, Vlastimil Trllo, Martin Kleibl
10.01.2014 Pardubice +MulliGang

21.12.2013 Ebisu, Brno +Jiří Levíček, Vlastimil Trllo, Martin Kleibl oo
15.12.2013 Kroměříž +Milan Kašuba
12.12.2013 Reduta, Uherské Hradiště +MulliGang
09.12.2013 Betlémský kostel, Brno +Dust in the Groove
07.12.2013 Macocha, sólo
06.12.2013 Jihlava +Meteor
04.12.2013 Desert, Brno +Martin Konvička, Juraj Valenčík, Václav Pálka oo

28.11.2013 Dům umění, Brno (Vernisáž Vojty Slámy) +Gabriela Kolčavová trio
26.11.2013 Stará pekárna, Brno +MulliGang oo
20.11.2013 Podobrazy, Brno +Spilka,Trllo, Zapadlo, Bagár
13.11.2013 Stará čistírna odpadních vod, Praha Bubeneč +Petra Brabencová, Jakub Zomer, Petr Mikeš
01.11.2013 Desert, Brno +Jiří Levíček, Vlastimil Trllo, Václav Pálka oo

31.10.2013 JazzDock, Praha +NOCZ oo
30.10.2013 U Strejčka, Nymburk +NOCZ
29.10.2013 Desert, Brno +Didrik Ingvaldsen oo
26.10.2013 Vyškov +Bigband Brno
23.10.2013 Boskovice +Gabriela Kolčavová trio
22.10.2013 Stará pekárna, Brno +NOCZ oo
21.10.2013 Sádrový ježek, Ostrava +NOCZ oo
20.10.2013 Mandala, Kopřivnice +NOCZ oo
19.10.2013 Na věčnosti, Znojmo +NOCZ oo
18.10.2013 Stará Aréna, Ostrava +NOCZ oo
13.10.2013 Bohoslužba Desert, Brno +Vilém Spilka, Vlatimil Trllo, Martin Kleibl oo
12.10.2013 Vlněna, Brno +Tři věty
11.10.2013 Uničov +Gabriela Kolčavová trio
06.10.2013 Kroměříž +Milan Kašuba
05.10.2013 Lažánky u Zvíkova +Meteor
01.10.2013 Café Flexaret, Brno sólo koncert

25.09.2013 Desert, Brno +Konvička, Valenčík, Pálka oo
20.09.2013 Moving sound festival, New York +Mokré ruce oo
12.09.2013 zámek Blansko +Gabriela Kolčavová trio

28.08.2013 vila Tugendhat, Brno +Gabriela Kolčavová trio
13.08.2013 Flexaret, Brno +Didrik Ingvaldsen, František Chaloupka, Martin Kleibl

29.07.2013 Kroměříž +Joyce Hurley
27.07.2013 Frýdek Místek +Gabriela Kolčavová trio
26.07.2013 Letovice +Gabriela Kolčavová trio
25.07.2013 Olomouc +Gabriela Kolčavová trio
22.07.2013 Ostrava +Gabriela Kolčavová trio
11.07.2013 jazz workshop, Jihlava +Vítek Křišťan
04.07.2013 MG Brno +Gabriela Kolčavová trio

28.06.2013 jeskyně Lidomorna, Holštejn, sólo
23.06.2013 Café V lese, Praha +Didrik Ingvaldsen&NOCZ
21.06.2013 United Islands, Praha +Didrik Ingvaldsen&NOCZ oo
20.06.2013 Desert, Brno +Didrik Ingvaldsen&NOCZ oo
19.06.2013 Stará pekárna, koncert pro JazzDock, Brno +Didrik Ingvaldsen&NOCZ, Mulligang oo
14.06.2013 IBC, Brno +Hana Robinson
12.06.2013 U Palečka, Brno +Kapela Všehomira Pomiluje oo
09.06.2013 Bohoslužba Desert, Brno +Meteor z Prahy oo
08.06.2013 Lednice +Vilém Spilka, Vincenc Kummer
07.06.2013 Café Flexaret, Brno +Kapela Všehomira Pomiluje oo
03.06.2013 Moravská galerie, Brno +Kapela Všehomira Pomiluje, 18:00 oo

30.05.2013 JAMU Orlí foyer, Brno +Martin Konvička, Vlado Micenko
24.05.2013 Café Atlas, Brno +Grr trio (Gabriela Kolčavová, Radek Bagár)
18.05.2013 Macocha, sólo
14.05.2013 Stará pekárna, Brno +Julia Karosi Quartet oo
09.05.2013 Besední dům, Brno +Moravská filharmonie Olomouc
06.05.2013 Desert, Brno oo

30.04.2013 Zlín +MulliGang
25.04.2013 Moravská galerie +Gabriela Kolčavová trio
24.04.2013 Rychnov n. Kn. +Up!
23.04.2013 JAMU Brno +Jitka Štěrbáková
23.04.2013 Ottoman Jazzfest, Brno +Křišťan, Kummer, Pálka oo
19.04.2013 Leitnerka Brno +Kolčavová, Žemla
19.04.2013 Ottoman Jazzfest, Brno +Bagár, Friedl, Pálka oo
15.04.2013 JAMU, Brno +KJI JAMU oo
12.04.2013 bývalá sladovna Briess, Brno +Mokré ruce oo
11.04.2013 Praha +Meteor
02.04.2013 Desert, Brno oo

28.03.2013 Blansko sólo
26.03.2013 Stará pekárna, Brno +Gabriela Kolčavová trio oo
24.03.2013 Malacky +Gabriela Kolčavová trio
23.03.2013 Miss Praha +Meteor
16.03.2013 Lichnov +Meteor
15.03.2013 Kutná Hora +Gabriela Kolčavová trio
14.03.2013 absolventský koncert JAMU, Brno +Twardoch,Wróblewski,Zapadlo,Přibil,Opršál,Manolov,Friedl,Pálka
13.03.2013 Desert, Brno oo
09.03.2013 Bamboo, Zlín +Gabriela Kolčavová trio
04.03.2013 Metro, Brno +Mulligang
02.03.2013 Betlémský kostel, Brno +Zelenka, Wróblewski, Novák
01.03.2013 Napajedla kaple +Zelenka, Wróblewski, Novák

28.02.2013 Rybanaruby, Praha +Zelenka, Wróblewski, Novák oo
26.02.2013 Desert, Brno oo
22.02.2013 Nový Jičín +Gábina Kolčavová trio
21.02.2013 Kuřim +Gábina Kolčavová trio
20.02.2013 Rychnov nad Kněžnou +Gábina Kolčavová trio
19.02.2012 Jihlava +Up! oo
18.02.2013 Desert, Brno +Zelenka, Wróblewski, Novák oo
09.02.2013 Mýdlo, Brno +Ingvaldsen, Vtípil
08.02.2013 Bílovec +Gábina Kolčavová trio
07.02.2013 Veselí na Moravě +Mulligang
05.02.2013 Mandala, Kopřivnice +Didrik Ingvaldsen quartet oo

24.01.2013 Tišnov +Gábina Kolčavová trio
16.01.2013 Desert, Brno oo
14.01.2013 JAMU semestrální koncert
12.01.2013 Bamboo, Zlín +Up!
11.01.2013 Luhačovice +Gábina Kolčavová trio

31.12.2012 Husa na provázku, Brno +Meteor oo
28.12.2012 Macocha sólo
21.12.2012 Husa na provázku, Brno +Meteor oo
13.12.2012 Pardubice +Gábina Kolčavová trio
09.12.2012 Desert, Brno +Ivan Manolov oo
08.12.2012 BVV Brno +Hana Robinson
07.12.2012 Café Práh, Brno +Hana Robinson oo
05.12.2012 Zelný trh, Brno 18-20h +Radek Bagár

28.11.2012 Desert, Brno +Jiří Levíček oo
27.11.2012 Stará pekárna, Brno +East Jazz Company oo
21.11.2012 JAMU, Brno +Dunami ensemble
13.11.2012 Stará pekárna, Brno +MulliGang oo
12.11.2012 Metro, Brno +Fdur jazzband oo
06.11.2012 Desert, Brno +Pospíšil, Štefánik oo
02.11.2012 Vlněna, Brno +Ivan Manolov

26.10.2012 Kouřící králík, Brno +Up! oo
18.10.2012 Desert, Brno +Tôkôly, Trllo, Nosek oo
16.10.2012 Jihlava +MulliGang oo
13.10.2012 Opava, +Mokré ruce
12.10.2012 Ostrava, +Mokré ruce
10.10.2012 Desert, Brno +Wróblewski, Zelenka, Novák oo
05.10.2012 Era, Brno +Veselý, Trllo oo
02.10.2012 Improvising obsessions, café V lese Praha oo

29.09.2012 Kabinet múz, Brno +Meteor oo
27.09.2012 Desert, Brno oo
21.09.2012 Santon, Brno +Meteor
11.09.2012 Jihlava +Gábina Kolčavová oo
02.09.2012 Židlochovice +Hana Robinson
01.09.2012 Svitavy +East Jazz Company

21.08.2012 Jihlava, +East Jazz Company oo
16.08.2012 Desert, Brno +Ingvaldsen-Manolov-Kleibl oo
14.08.2012 Bamboo, Zlín Didrik Ingvaldsen quartet
12.08.2012 Cooltour, ShakespeareOff, Ostrava Didrik Ingvaldsen quartet oo
09.08.2012 Desert, Brno +Levíček-Kleibl-Trllo oo
08.08.2012 Rybanaruby, Praha oo